Działka budowlana Facimiech 10ar

 • Facimiech,
 • gmina Skawina,
 • powiat krakowski
75000 zł zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

Typ działki:
budowlana
Wymiary:
32x30
Ogrodzenie:
brak
Położenie:
Płaska działka budowlana o pow. 1000 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok. 10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do kwadratu o orientacyjnych wymiarach 24mx34mx32mx30m.W chwili obecnej trwają prace geodezyjne, które mają na celu wydzielenie działki łączącej przedmiotową nieruchomość z drogą gminną. W sąsiedztwie działki niezabudowane. Działka jest nieuzbrojona. W MPZP gminy Skawina jest objęta w przeważającej części miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu "C2MN" - gdzie podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza,natomiast przeznaczeniem dopuszczalnym jest zabudowa usługowa wolnostojąca i zagrodowa z możliwością prowadzenia agroturystyki. W pobliżu atrakcyjne tereny rekreacyjne( Klub Jeździecki, Wiślana trasa rowerowa). Bezpłatniepomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu bankowego przeznaczonego na zakup przedmiotowej nieruchomości we współpracy z firmą Expander.

Opis

Płaska działka budowlana o pow. 1000 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok. 10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do kwadratu o orientacyjnych wymiarach 24mx34mx32mx30m.W chwili obecnej trwają prace geodezyjne, które mają na celu wydzielenie działki łączącej przedmiotową nieruchomość z drogą gminną. W sąsiedztwie działki niezabudowane. Działka jest nieuzbrojona.

W MPZP gminy Skawina jest objęta w przeważającej części miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu „C2MN” – gdzie podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza,natomiast przeznaczeniem dopuszczalnym jest zabudowa usługowa wolnostojąca i zagrodowa z możliwością prowadzenia agroturystyki. W pobliżu atrakcyjne tereny rekreacyjne( Klub Jeździecki, Wiślana trasa rowerowa).

Skontaktuj się z agentem

Marek Skotniczny tel. 502 526 524 tel stac.: (12) 410-26-40 biuro@profit.nieruchomosci.pl

Zapytaj o ofertę


  Bezpłatnie pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup przedmiotowej nieruchomości we współpracy z firmą Expander.

  NOTA PRAWNA : Treść niniejszego ogłoszenia sporządzana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela , może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

  Galeria

  Podobne Nieruchomości:

  Działka budowlana Morawica 18ar
  Działka budowlana Morawica 18ar
  • Morawica
  • gm. Liszki,
  • krakowski
  300000 zł
  Więcej
  Działka budowlana Facimiech 10ar
  Działka budowlana Facimiech 10ar
  • Facimiech
  • gm. Skawina,
  • krakowski
  120000 zł
  Więcej
  Działka budowlana Burów 15ar
  Działka budowlana Burów 15ar
  • Burów
  • gm. Zabierzów,
  • krakowski
  400000 zł
  Więcej