Płaska nieruchomość składająca się z 2 działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 1,05 ha, położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok. 19,5 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt nieruchomości zbliżony jest do prostokąta o szerokości przy drodze ok.42m. Jest ona usytuowana przy bocznej, gminnej drodze ok.90m od asfaltu.
Media: Działka jest nieuzbrojona, woda i prąd ok.90m.
W MPZP gminy Skawina jest objęta( ok.28 ar) miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu „C13MN” – gdzie podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe, wraz z zielenią przydomową i małą architekturą, natomiast przeznaczeniem dopuszczalnym jest m.in zabudowa usługowa wolnostojąca i zagrodowa z możliwością prowadzenia agroturystyki. W pozostałej części jest ujęta w terenie o symbolu R tereny rolnicze.
W pobliżu atrakcyjne tereny rekreacyjne ( Klub Jeździecki, Wiślana Trasa Rowerowa).
W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna( nowe domy), dużo zieleni , cisza. Dogodny dojazd do Skawiny( ok.15 min) i obwodnicy A4.
Bezpłatnie pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup przedmiotowej nieruchomości we współpracy z firmą Expander.
NOTA PRAWNA : Treść niniejszego ogłoszenia sporządzana jest na podstawie olędzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela , może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.