Działka budowlana Jurczyce 12ar

 • gmina Skawina,
 • powiat krakowski
205000 zł zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

Typ działki:
budowlana
Wymiary:
28x41
Ogrodzenie:
brak
Położenie:
wieś

Opis

Na sprzedaż 12-arowa działka budowlana położoną w Jurczycach gm. Skawina. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej. Ma kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok. 28 m.
Media: Nieruchomość jest nieuzbrojona. Kanalizacja oraz gaz na działkach sąsiednich, woda oraz prąd przy drodze asfaltowej ( Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci określa odpowiedni dostawca).
W MPZP gminy Skawina teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu „MN”– zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe zgodnie z przepisami odrębnymi.
W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna( nowe domy), dużo zieleni, cisza i spokój. W pobliżu przystanek MPK (linia 273 do Skawiny).
W pobliskim Radziszowie pełna infrastruktura; szkoła podstawowa, przychodnia, sklep LEWIATAN, poczta, kościół.
Podana cena obejmuje koszt zakupu nieruchomości wraz z udziałem w drodze.

Skontaktuj się z agentem

Marek Skotniczny tel. 502 526 524 tel stac.: (12) 410-26-40 biuro@profit.nieruchomosci.pl

Zapytaj o ofertę


  Bezpłatnie pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup przedmiotowej nieruchomości we współpracy z firmą Expander.

  NOTA PRAWNA : Treść niniejszego ogłoszenia sporządzana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela , może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

  Galeria

  Podobne Nieruchomości:

  Brak podobnych nieruchomości