Działka budowlana Kobylany 40ar

 • Kobylany,
 • gmina Zabierzów,
 • powiat krakowski
1120000 zł zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

Typ działki:
budowlana
Wymiary:
50x80
Ogrodzenie:
brak
Położenie:
wieś

Opis

Widokowa działka budowlana o pow.ok.4000m2 ( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości) położona w Kobylanach gm. Zabierzów. Bedzie usytuowana przy bocznej, nieutwardzonej drodze prywatnej, ok. 60m od asfaltu. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok. 50 m.
Media: Działka jest nieuzbrojona. Wszystkie media łącznie z kanalizacją są na działce sąsiedniej należącej do tego samego właściciela. ( Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci określa odpowiedni dostawca).
W MPZP gminy Zabierzów będzie ujęta m.in.

– częściowo w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług ( symbol planu ” M1U”) , które przeznacza się na cele zabudowy jednorodzinnej wraz z budynkami gospodarczymi związanymi z jej obsługą oraz zielenią przydomową. W terenach tych dopuszcza się lokalizację;
budynków jednorodzinnych z wydzieloną częścią do wykonywania nieuciążliwych usług podstawowych, pod warunkiem ograniczenia powierzchni części usługowej do 25% pow. użytkowej budynku,
budynków gospodarczych związanych z działalnością rolniczą,
garaży wolnostojących dla samochodów osobowych,
wyodrębnionych terenów zieleni nieurządzonej oraz urządzeń sportu i rekreacji;

– częściowo w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ( symbol planu M2 ), które przeznacza się na cele zabudowy jednorodzinnej wraz z budynkami gospodarczymi związanymi z jej obsługą oraz zielenią przydomową.
Pełne zapisy planu w Uchwale Nr XXVIII/161/04 Rady Gminy Zabierzów z dnia 15.04.2004r z poźn. zmianami.

Z działki rozciąga się piękny widok na okolicę. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna, dużo zieleni, cisza i spokój. Dogodny dojazd do północnych części Krakowa oraz autostrady A4 i portu lotniczego w Balicach. W pobliżu szkoła podstawowa, sklep, przystanek MPK ( linia 278 do Bronowic).
W pobliskich Bolechowicach pełna infrastruktura; szkoła podstawowa, przychodnia, sklep LEWIATAN, boisko sportowe, poczta, kościół.
W pobliżu atrakcyjne tereny rekreacyjne, m.in. Dolina Kobylańska, Dolina Będkowska z licznymi szlakami turystycznymi.
Bezpłatnie pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup przedmiotowej nieruchomości we współpracy z firmą EXPANDER.

Istnieje możliwość zakupu innej powierzchni po uzgodnieniu z właścicielem, gdyż cała nieruchomość ma obszar 17000m2 ( częściowo tereny rolne).

Skontaktuj się z agentem

Marek Skotniczny tel. 502 526 524 tel stac.: (12) 410-26-40 biuro@profit.nieruchomosci.pl

Zapytaj o ofertę


  Bezpłatnie pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup przedmiotowej nieruchomości we współpracy z firmą Expander.

  NOTA PRAWNA : Treść niniejszego ogłoszenia sporządzana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela , może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

  Podobne Nieruchomości:

  Działka budowlana Jurczyce 9ar
  Działka budowlana Jurczyce 9ar
  • Jurczyce
  • gm. Skawina,
  • krakowski
  152000 zł
  Więcej
  Działka budowlana Rudawa 12ar
  Działka budowlana Rudawa 12ar
  • Rudawa
  • gm. Zabierzów,
  • krakowski
  430000 zł
  Więcej
  Działka budowlana Karniowice 5ar
  Działka budowlana Karniowice 5ar
  • Karniowice
  • gm. Zabierzów,
  • krakowski
  190000 zł
  Więcej