Kształtna działka budowlana o pow. 1000m2 położona w miejscowości Smroków gm. Słomniki. Kształt zbliżony do kwadratu o szerokości ok. 31m. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową ,a następnie ok. 40m drogą nieutwardzoną prywatną (na zasadzie służebności).
Media: Prąd i woda po drugiej stronie drogi, gaz na działce sąsiedniej. (Możliwość oraz miejsce podłączenia do sieci wyznacza odpowiedni dostawca).
W MPZP gminy Słomniki działka jest ujęta w terenie o symbolu „MN1” – gdzie podstawowym przeznaczeniem terenu jest m.in. zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca z możliwością wydzielenia w budynku lokalu na cele usługowe zgodnie z przepisami odrębnymi.
W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone.
Dogodny dojazd do trasy S7. Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej o pow. 1200m2.
Bezpłatnie pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup przedmiotowej nieruchomości we współpracy z firmą Expander.
NOTA PRAWNA : Treść niniejszego ogłoszenia sporządzana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela , może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.