Widokowa nieruchomość składająca się z 2 osobnych działek o łącznej pow. 1925m2 położona w Kleszczowie gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, asfaltowej drodze gminnej Kształt zbliżony do prostokąta o szer. 19-20m, przy wjeździe szerokość wynosi ok.13m.
Media: prąd i kanalizacja na działce.
W MPZP gminy Zabierzów działka jest ujęta w terenie o symbolu „40MN” – gdzie podstawowym przeznaczeniem terenu jest m.in. zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca z możliwością wydzielenia w budynku lokalu na cele usługowe zgodnie z przepisami odrębnymi.
W bezpośrednim sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz tereny zielone. Z działki rozciąga się ładny widok na okolicę ( ekspozycja południowa).
Dogodny dojazd do Krakowa oraz autostrady A4 oraz portu lotniczego w Balicach.Dojazd do Ronda Ofiar Katynia zajmuje ok. 20 min. W pobliżu atrakcyjne tereny rekreacyjne m.in. Dolina Aleksandrowicka oraz Las Zabierzowski. Na działce jest stary drewniany dom ( do ewentualnego wyburzenia).
Bezpłatnie pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup przedmiotowej nieruchomości we współpracy z firmą Expander.
NOTA PRAWNA : Treść niniejszego ogłoszenia sporządzana jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela , może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.